Webovky

Když člověk začíná pronikat do internetového světa, začíná většinou jako prostý konzument informací, které na web nahrál někdo jiný. Postupem času se často začne na obsahu podílet svými vlastními výtvory, ale ani to není vždycky ono. Stále má pocit, že tu chybí něco podle jeho představ, a tak si vytvoří své vlastní stránky či blogy.

Arkham-asylum.cz

arkham-asylum.cz

Mé první webové stránky na vlastní doméně (vyjma osobních stránek). Hlavním tématem je komiksový svět DC Comics, který zahrnuje slavné postavy jako je Batman, Superman, Green Lantern a další. Poněkud netradičně se stránky zaměřují spíše na padouchy a protivníky hrdinů, kteří jsou v komiksech často drženi v blázinci zvaném Arkham Asylum.

Blogy

Prosté redakční prostředí pod záštitou Googlu umožňuje vytvořit řadu tématických blogů, které nejsou obsahové natolik komplexní, aby bylo nutné z nich dělat plnohodnotné stránek.

Gordon-frohman.blogspot.cz

gordon-frohman.blogspot.cz

Obsahem tohoto blogu je český překlad komiksu Concerned: The Half-Life and Death of Gordon Frohman, což je asi nejznámější humorný komiks na motivy hry Half-Life 2. Krom překladu se zde nacházejí i stručné shrnutí hlavních postav a historie komiksu Concerned.

stalosemi.blogspot.cz

stalosemi.blogspot.cz

Sběrný blog, na kterém jsou soustředěny různé zkušenosti lidí se službami, obchodníky, výrobky atd. V době, kdy se dá běžně zaplatit PR článek snad v každém médiu, se blog snaží vybírat pouze takové příspěvky, které se zdají být reálné a bez reklamního podtextu.

nej-komentare.blogspot.cz

nej-komentare.blogspot.cz

Další sběrný blog, který se zaměřuje na šílené a legrační komentáře, které lidé na internetu napíšou.

nej-filmove-hlasky.blogspot.cz

nej-filmove-hlasky.blogspot.cz

Spíše osobnější blog, na kterém si zapisuji citáty z oblíbených filmů a seriálů. Samozřejmě takových stránek už je celá hromada, ale u řady z nich je třeba pro přidání se registrovat, musí se schválit atd. Takhle je to přeci jen rychlejší.