Projekty

Dobré a originální náměty nevymýšlí člověk zrovna každý den, proto když už přijde na nějaký zajímavý nápad, snaží se ho co nejvíce vylepšovat. Takto vznikaly tematické série obrázků, které spojovalo podobné zpracování a základní myšlenka. Postupně jsem začala tyto série brát jako osobní projekty, které jsem chtěla co nejvíce rozšiřovat a zlepšovat na nich svou techniku. Každý projekt měl vymezený určitý způsob provedení a samozřejmě nesmělo chybět ani pracovní pojmenování.

PokéReal

12/2007 − současnost
Jednotícím prvkem PokéRealu jsou fotografie zvířat, které jsou díky kombinaci s dalšími fotkami, vytvořena fotorealistický podoba Pokémona. Často však váhám, zda by se měl objekt více podobat Pokémonovi nebo více zvířeti, které jej představuje. Navíc někteří Pokémoni ztvárňují mýtické bytosti, u těch je třeba vůbec použít značnou dávku fantazie… (více o projektu)

Chibittos

2008
Účelem projektu bylo vytvořit avatary, použitelné na PokéGalerii, s tím že postavičky většinou měly výrazně větší hlavu než tělo a působily tak poněkud groteskně… (více o projektu)

PokéDocument

7/2007 − 8/2008
Projekt měl být jako dokumentární seriál, ve kterém jsou Pokémoni nakresleni v dosud neviděné formě či póze. Snažial jsem ztvárnit převážně údaje z Pokédexu… (více o projektu)

Pokimals

1/2007 − 7/2007
Pokimals je takový zvláštní projekt. Původně vznikl jako takové škádlení kamarádů, kdy jsem vzala jejich pokémoního avatara a zobrazila ho jako zvíře. Brzy se však projekt trochu zvrátil, protože i ostatní uživatelé PokéGalerie se chtěli stát „obětmi“ experimentování s avatary… (více o projektu)

PokéMovies

5/2006 − 5/2008
Jádrem projektu jsou známé filmy, tedy spíše filmové plakáty, do kterých jsem dokreslovala obrázky Pokémonů tak, aby vypadali jako hlavní hrdinové… (více o projektu)