Recenze na Call of Duty 2

Call of Duty 2

Představte si, že se ocitnete v Moskvě. Je rok 1941 a probíhá 2. světová válka a vaši příbuzní zemřeli při německém bombardování. Vezmete tedy pušku a připojíte se k ruskému vojsku. Přesně takhle začíná jedna z nejlepších vojenských her na trhu. Po krátkém tréninku se hned vrháte do akce proti německým vojskům. Skvělá 3D válečná střílečka, kterou si vychutnáte z pohledu první osoby. Jako ruský voják Vasilij budete plnit rozmanité úkoly, které během svištění kulek kolem vaší hlavy, budou nezbytné k dalšímu postupu ruské armády. Krýt vás budou spolubojovníci, kteří vám díky výborné umělé inteligenci leckdy zachrání váš počítačový život, když se některý z polomrtvých nepřátel zvedne a bude si s vámi chtít naposledy vyřídit účty. Po úspěšné obraně Stalingradu na vás čeká Afrika, kde se, coby britský voják a později velitel tanku David Welsh, zúčastníte pouštní tankové bitvy. Po splnění britské kampaně si můžete vychutnat americké vylodění u Normandie a také navštívíte Německo.

Hra vám nabízí 3 kampaně, ve kterých hrajete za ruského, amerického či britského vojáka. V každé kampani na vás čeká několik misí, které vám nabídnou několik desítek hodin hraní. Call of Duty 2 je velmi realistická hra, kterou když zapnete, jen velmi neradi ji budete chtít vypnout. A i po úspěšném dokončení vám hra nabízí nekončící zábavu v podání multiplayeru, který u tak dobré hry jako je CoD2 prostě nesmí chybět. Na pořádnou bitvu mezi vašimi spoluhráči vám bude nabídnuto dostatek map a módů, abyste si mohli hru více hráčů vychutnat. CoD2 patři mezi velmi populární multiplayerové hry. Zjistěte i vy proč tomu tak je…

Ochutnávka:

  • Velké bitvy, kde nebudete mít o dostatek nepřátel nouzi
  • Kouřové granáty dělají v CoD2 opravu svou práci. A tak to má být, když nevidíme přes kouř my, proč by měl počítač…
  • Multiplayer obsahuje 12 map a 6 modů (Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Headquarters, Search and Destroy, Squad Warfare)
  • Moment, kdy vám nad hlavou projedou nepřátelské tanky, se nezapomíná
  • Jízdu Džípem si zamilujete
  • Pokud sniperujete, tak se těžko míří, protože při dýchání jen těžko. Avšak CoD2 vám umožní zadržet dech a mířit přesněji
  • Spolubojovníci vás upozorňují na nepřátele, i na granáty, které jste přehlédli..
  • Perfektní zvuk
  • Hra je kompletně v češtině, včetně deníku vojína, za kterého hrajete
  • A mnoho dalších věcí na vás čeká v této skvělé hře, která posbírala 80 ocenění. Hru si oblíbí spousta hráčů různého věku a pohlaví. Takže popadněte pušku a vzhůru do boje!

Min. konfigurace
1, 4 GHz procesor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 3

Doporučená konfigurace
2, 5 GHz procesor (Athlon XP / Pentium 4)
1 GB RAM
ATi Radeon 9800XT / GeForce FX 5900

 

Recenze byla publikována na Emagu v roce 2007.