My Chibittos avatar

<img class="aligncenter size-medium wp-image-149" src="http://niawolf.cz/wp-content/uploads/myavatars-300×134 important source.jpg“ alt=“My Chibittos avatar“ width=“300″ height=“134″ srcset=“https://niawolf.cz/wp-content/uploads/myavatars-300×134.jpg 300w, https://niawolf.cz/wp-content/uploads/myavatars.jpg 640w“ sizes=“(max-width: 300px) 100vw, 300px“ />

Série mých avatarů, vytvořená primárně pro použití na PokéGalerii. Ráda jsem si měnila avatary podle situace či událostí, takže se mi během chvilky rychle nakupily různé varianty.

Doprovodný text: O prázdninách jsme měla v chladném a neosvětleném kostele hlídat výstavu jiřin. Jedinou zábavou mi byla tužka a papír. Tak jsem čmárala a čmárala, až jsem si vzpomněla, že bych mohla načrtnout nějaké logo Whiscashe. Tak kreslím, kreslím..a najednou si všimnu, že jeden z těch náčrtů vypadá jako chibi Grovyle, tak to trochu doupravím a roztomilý Grovylík byl na světě. Pak už jen stačilo, abych se nudila a zkusila ho překreslit do avataru. Kupodivu to nevypadalo tak moc děsně a tak jsem začala čmárat většinu zdejšího osazenstva.