X-PKM

X-PKM
X-PKM

Poslední PokéMovies, který vznikl kvůli soutěži Staří známí, ve které skončil na 6. místě. Klasický filmový plakát pro film X-Men: Last Stand jsem předělala do pokémoní podoby. K vytvoření bylo třeba cca 3,5 dne a 80 vrstev.

Doprovodný popis: Kdysi dávno pokročila evoluce o krok vpřed a posunula hranice možností o kus dál. Mezi Pokémony se začali objevovat Pokémoni s novými, doposud nevídanými schopnostmi. Moc nejmocnějšího tvora – člověka, začala být ohrožována. Pokémoní mutanti se začali vyvíjet do humanoidnějších forem, dokáží mluvit lidskou řečí a stejně tak i myslet. Jejich dosavadní schopnosti zesílili a rozvíjeli se dále, za hranicemi doposud daných hranic. Lidé se však začali obávat, že by je Pokémoní mutanti chtěli vyhladit a začali je pronásledovat. Započal boj mezi PokéMutanty a lidmi. Ne všichni však hledali východisko v boji, před začátkem války se objevuje Charslow Sawier, který se snaží vycházet s lidmi po dobrém a poskytne útočiště pro pronásledované Pokémutanty, které začne, jak své schopnosti ovládat a nezneužívat je. Začali se nazývat X-PKM . Proti jeho názoru, že s lidmi se dá vyjít po dobrém, se postavil Magnezon, který utvořil bratrstvo PokéMutantů a snaží se vyvolat válku mezi PokéMutanty a lidmi, aby vyšlo najevo, že PokéMutani, jakožto vyšší stupínek evoluce mají právo vládnout nad lidmi.
Po četných střetech všech tří stran přišlo několik vědců s řešením na PokéMutanství – našli lék, který z PokéMutantl dělá opět obyčejné Pokémony. Zatímco někteří PokéMutanti v léku vidí naději na klidný život, někteří se obávají, že dojde k donucení užití léků ze strachu ze síly PokéMutantů…válka je na spadnutí…je čas si vybrat na čí straně budete..na straně lidí, na straně X-PKMnů nebo Bratrstva PokéMutantů….?
V Hlavní roli: Wogan (Weavilrine); Ororo Munrair (Dragon Storm), Hank McChoke (Meast), Warren Pidgington III. (Angelot), Scott Duscummer (Sclops), Absanna Marie (Roguesol), Katherine Fross (Kittyss), Charslow Sawier (Professor S), Jean Firey (Phonixes)