Mutanted legends

Mutanted legends
Mutanted legends

Zatím můj poslední bitmapový obrázek Pokémonů. Zúčastnila jsem se s ním soutěže Hybrid, kde se umístil na třetím místě.
Doprovodný popis:
Co si budeme nalhávat, křížením Pokémonů se vždy získávali silnější a odolnější Pokémoni. Málokterý trenér nevyužil možnost vychovat Pokémona s novými útoky a s lepšími schopnostmi. Nejde o vychování Pokémona, který svým kawai vzhledem bude ten nejvíc Kjůůtík. Tady jde především o sílu! Díky předešlým poznatkům s klonováním, které byly zaznamenány při zkoumání Mewtwo, jsme mohli vylepšit naše přístroje a vytvářet tak dokonalé pokémoní klony. Počátek projektu však provázely značné problémy. Zásadním problémem č. 1 je klonování obyčejných Pokémonů. Nedostatečná síla způsobuje téměř okamžitý rozklad DNA při jejím vytváření. Ale legendární Pokémoni mají dostatečnou vnitřní energii, a co víc, mají ji tolik, že dokážou ochránit i druhotnou DNA ze slabšího Pokémona. Díky tomu, můžeme legendární Pokémony klonovat a zároveň i zkombinovat s určitými druhy Pokémonů. Bohužel problém č. 2 nedovoluje kombinovat legendární Pokémony s jinými legendami. Dalším problémem byla nestabilita mezi Pokémony z jiných regionů.
Velkým úspěchem bylo dešifrování DNA Mewa, která, jak je známo, obsahuje DNA všech Pokémonů. Vybrali jsme proto tři velice vzácné DNA legendárních Pokémonů a tři Pokémony z regionů, ve kterých se vyskytují zmíněné legendy. Výsledkem jsou tito tři Pokémoni:
Mewgar – Kříženec Mewa a Gengara. Dle našich poznatků plně ovládá psychické a duchovní síly, umí mizet ve stínech, levitovat a přeměňovat se.
Celedos – Kříženec Celebiho a Ariadose. Průzkumy zjistily, že Celedos umí lítat, ale i lézt po vertikálním povrchu. Preferuje noc a les. Zvládá léčivé a jedovaté útoky. Rád loví hmyz do svých sítí.
Jirachedo – Byl vytvořen z DNA Jirachiho a Sharpeda. Umí levitovat i rychle plavat pod vodou. Má ostré zuby a drápy. Kromě vodních útoků používá i psychické a ocelové.
Snad se Vám budou naše exempláře líbit a budou pro Vás přesvědčivým materiálem pro zvážení vyšších investic do našeho projektu.
S úctou
Prof. Opucio