Mighty Six

Mighty6
Mighty Six

Pravděpodobně nejdéle vytvářený obrázek. Jeho tvorba zabrala 30 hodin a byl přihlášen do soutěže Jaký bys chtěl být. Vůbec poprvé jsem se díky tomuto obrázku umístila na prvním místě. Je zde vyobrazeno šest Pokémonů, kteří tehdy patřili k mým nejoblíbenějším. Každý z nich používá vymyšlený duo-útok. Úplně vpravo se pak nacházíme mé trenérské alter-ego.

Doprovodný popis:
Nia Wolf – narodila se v Týkovém městě (Ecruteak City). Ve dvou letech se přestěhovala s rodiči do Stromového města (Fortree City). Na své 10. narozeniny dostala svého prvního pokémona-Treecka. Tím započala její cesta, coby trenérky pokémonů. Ta však záhy skončila nedlouho po porážce v lize Kanto, kde skončila na 93. místě. Když se svým poké-týmem zapsala do síně slávy v Pomerančové lize, rozhodla se vrátit domů. V Hoennu v té době probíhal zápis do řad Rangerů. Trénink zvládla a připojila se tak k rangerovskému týmu kategorie A*, která má na starosti zejména ohrožené pokémonní druhy. Při jedné misi však kvůli vážné popálenině nohy opustila i místo Rangerky. Nynější zaměření není známo.
-Všichni moji pokémoni ovládají jeden dual-attack. Nejedná se o žádný super-hyper útok. Jednoduše se jedná o kombinaci dvou útoků rozdílného typu. Samozřejmě, že oba útoky se pokémon může běžně naučit.
Leafy
– sameček Grovyla. První Pokémon Nii Wolf, který jí byl darován k jejím 10. narozeninám ještě jako Treecko.
– Ovládá útok zvaný Forest Blast (Rock Slide+Leaf Storm)
• Hurricane
– sameček Moltrese. Zachráněn během jedné rangerovské mise, během které Nie nechtěně způsobil popáleninu na pravé noze. Následně se přidal k Niinu týmu.
– Ovládá útok zvaný Flame stars (Heat Wave+AncientPower)
• Hornacio
– sameček Rhydona. Vychován z vajíčka…po velmi dlouhém tréninku překonal strach z vody.
– Ovládá útok zvaný Surf Breaker (Surf+Rock Slide)
• Sparco
– sameček Jolteona. Vyvinut z Eevee, kterého vyměnila za Vulpixe.
– Ovládá útok zvaný Lighting Ball.(Thunderbolt+Shadow Ball)
• Carma
– samička Grumpiga. Chycena jako Spoink, později se vyvinula.
– Ovládá útok zvaný PsySpikes.(Psychic+Swift)
• Dracé
– sameček Salamence. Bagon vyměněný za Dratini, který se později vyvinul.
– Ovládá útok zvaný Dragon Raid (Fly+Dragon Claw)